• Şuradasınız
  • Anasayfa
  • Android
  • Zikirmatik – Kaza Namazı Takip Programı

Zikirmatik – Kaza Namazı Takip Programı

Merhaba. Google Play’deki ilk uygulamamı sizlere tanıtıyorum. 

Link : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.program.tevhid2

Açıklama

– Bu uygulama iki farklı işleve sahiptir.
– İlk olarak “Zikirmatik” sayfasında, telefonunuzdaki 3 farklı tuş ile zikir çekebilirsiniz. İster ses kısma tuşu, ister menü tuşu isterseniz de ekrandaki butondan çekebilirsiniz. Ekranı küçük telefonlar için yan kısma, büyük olanlar için alt kısma zikir tuşu eklenmiştir. Zikir bitince telefonunuz titreyecektir. İsterseniz her zikir çekmenizde telefonunuzun hafifçe titremesini de sağlayabilirsiniz.
– Zikir bitse de bitmese de “Kaydet” butonuna basmanız gerekmektedir. Aksi takdirde zikir kaydedilmeyecektir.
– Eğer zikir bitmeden “Kaydet” butonuna basarsanız, “eksik zikirler” alanına kaydedilecektir ve istediğiniz zaman bu zikre devam edebilirsiniz. Eğer zikir bitmiş ise “biten zikirler” alanına kaydedilecektir. Bunları istediğiniz zaman da silebilirsiniz.- Uygulamanın 2.kısmı ise “Kaza namazı takip” sayfasıdır. Burada ise kıldığınız kaza namazı vakit sayısını “+” ve “-” butonları ile değiştirebilirsiniz. Toplu şekilde kılınmış ise yandaki alandan elle değer girebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra “Kaydet” butonuna basarak kaydedebilirsiniz. Bunu yapmazsanız kaydedilmeyecektir.

İstek ve şikayetlerinizi bildirmenizi rica ederim.
Uygulama sadece titreşim izni istemektedir.

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla