Anasayfa / Java / Java Kitabımız Çıkacak…!

Java Kitabımız Çıkacak…!

Öğrenme ve Öğretme hevesiyle başladığımız  Java kitabımızın, Kodlab Yayıncılık tarafından çok yakında baskısına başlanacaktır.

Video eğitimlerinin de olacağı Java Kitabı, çok yakın bir zamanda bitecek inşallah.

Bir arkadaşım ile beraber yazdığım, uzun süre üzerinde uğraştığımız çok emek verdiğimiz kitabımız, herkesin anlayabileceği tarzda ve nesneye yönelik programlama üzerinde yoğunlaşılmış bir kitap olacak.

Konsol ve GUI kısımlarında bol örneklerle desteklediğimiz bu kitap, size Java’nın üstünlüklerini, yeniliklerini anlatacak ve aklınızda sorular kalmadan Java’yı öğrenebilmenizi sağlayacaktır.

Yakın zamanda çıkacak olan bu kitabımızı almanızı öneriyorum.

İlerleyen zamanlarda kitap hakkında daha detaylı bilgiyi vereceğim.

Mehmet Kirazlı

İstanbul Eyüp'te ikamet ediyorum. Giresun Alucra'lıyım. Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun oldum. "Yeni Başlayanlar için Java 8" kitabının yazarıyım. Şu anda özel bir firmada Mobil Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak çalışıyorum.

İlginizi Çekebilir

java random sayi

Java Random (Rastgele) Sınıfı Kullanımı

   Random sınıfı, rastgele sayılar üretmek için kullanılır. Java’da bu işlemi Random sınıfı ile yapabiliriz. …

2 Yorumlar

  1. Varol Maksutoğlu

    Kitabınız çıkmış şu an hemen almayı düşünüyorum Java öğrenmeye çalışıyorum elimde bir kitap var birde bunu alıp iki kitaptan birlikte gitmeyi düşünüyorum öbür kitapda zaten KODLAB yayın evinden çıkma 🙂

    Bu arada hemşeriyiz ondan buraya girip birşeyler yazmak istedim galiba Alucralıymışsınız bende Göreleliyim 🙂 Ama merkezde oturdum yıllarca şimdi Elazığda okuyorum 🙂 Giresunda varmıymış Java bilen yahu 🙂 benim etrafta Delphi'den fazlasını bilen yoktu 🙂 başarılarınızın devamını dilerim 🙂 Kitap için teşekkür ederim Görsel CD'li olması çok iyi olmuş bence 🙂

    • Merhaba.Kitap haftasonuna kadar piyasaya çıkmış olur.Kodlabdaki diğer java kitabı farklı java teknolojilerini de anlatıyor.Biz sadece JavaSE üzerinden gittik.
      Hemşehri olmamıza sevindim.Normalde ben Istanbulda oturuyorum.Kitap konusundaki düşünceleriniz için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir